Jeśli szukasz pomysłu na biznes, a obawiasz się rozwijania marki od podstaw, zapraszamy Cię pod skrzydła Helfy.

Doświadczenie

Istniejemy już od 2007 roku, przy czym każdy rok przynosił progres w stosunku do poprzedniego. Rozpoczynaliśmy od sklepu internetowego, a obecnie aktywnie rozwijamy także sieć sklepów stacjonarnych. I nie zamierzamy zwalniać tempa!

Wyjątkowa oferta

Wyróżnia nas oryginalna na polskim rynku oferta: naturalne kosmetyki i zdrowa żywność sprowadzane z całego świata. Są to produkty poszukiwane przez klientów ze względu na wysokiej jakości naturalne składniki, trudniej dostępne w Polsce. Nasze produkty dobroczynnie wpływają na urodę i zdrowie, dlatego klienci chętnie do nich wracają oraz polecają swoim znajomym.

Lojalni klienci

Przez lata działalności zdobyliśmy grono zaangażowanych klientów, którzy podzielają z nami fascynację produktami naturalnymi. Nasi odbiorcy świadomie sięgają po asortyment, dzielą się sugestiami oraz lojalnie powracają po ulubione produkty. Klientom Helfy zależy na rozwoju sieci i zakładaniu nowych punktów w ich bliskim sąsiedztwie.

Sprawdzony model biznesowy

Przez lata naszej działalności wypracowaliśmy skuteczne rozwiązania techniczne, organizacyjne i marketingowe. Stworzyliśmy dobrze funkcjonujący system. Przystępując do franczyzy, poznasz know how składające się na sukces Helfy.

Wsparcie marketingowe

Twój sklep pod znakiem Helfy zyskuje automatycznie wysoką rozpoznawalność wśród miłośników produktów naturalnych. Otrzymasz wypracowaną identyfikację wizualną spójną dla całej sieci. Zyskujesz materiały marketingowe, które pomagają osiągnąć wyższe wyniki sprzedażowe. Twój sklep będzie promowany w ramach wypracowanej przez nas czynnej bazy adresowej – o Twoim punkcie dowie się równocześnie kilkadziesiąt tysięcy osób!